Kraj

Wielgus żali się na uczestników Marszu: Krzyczeli skandaliczne hasła. Usłyszałam, że mam “wyp*****ć z Polski”

Była posłanka Nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus była gościem Renaty Kim w programie “Newsweek Opinie”. Kobieta przedstawiła w nim swoją relację z Marszu Niepodległości, opisując własne przeżycia i doświadczenia.

Polityk ugrupowania Ryszarda Petru była widoczna podczas Marszu Niepodległości zorganizowanego w ramach setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Wraz z KOD-em, Obywatelami RP oraz Ogólnopolskim Strajkiem Kobiet i kilkoma innymi opozycjonistami stała niedaleko trasy marszu. Oczywiście z banerami “Konstytucja”.

Jednak na łamach portalu Tomasza Lisa polityk opowiedziała o swoich osobistych doznaniach, jakie miała okazję zaobserwować jeszcze na kilka godzin przed przemarszem. Jak sama podaje, ok. 10 rano udała się w miejsce, gdzie samobójstwo poprzez podpalenie popełnił Piotr Szczęsny, nazywany przez opozycję “męczennikiem”. Podczas tej trasy posłanka miała usłyszeć od ludzi udających się na marsz, iż jest “Żydówką” oraz “zdrajcą Polski” i “zeby wyp******a z Polski”.

Posłanka oczywiście nie omieszkała nie skrytykować uczestników marszu, ok. 250 tysięcy osób. Jej zdaniem wszyscy z nich wykrzykiwali skandaliczne hasła. Dostało się nawet rodzinom z dziećmi.

Źródło: Do Rzeczy Autor: JD
Fot. PAP/Piotr Nowak

Polecane artykuły

0 0

Atak nożownika w szpitalu. Odwiedzający zaatakował pacjentkę

0 0

Odkryto nowy gigantyczny gatunek węża

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij