Publicystyka

Uwaga! Ocieplanie wizerunku Jarosława Kaczyńskiego. Zdjęcie Beaty Mazurek stało się hitem w sieci

Demiurg zła, depczący konstytucję i niszczący polskie sądownictwo tyran z Żoliborza, dał się przyłapać w sytuacji prywatnej, gdy przez chwilę nie był zajęty brutalnym pacyfikowaniem opozycji. Z pewnością nie spodziewał się, że w jego wizerunek zechce uderzyć wicemarszałek Sejmu RP i rzeczniczka prasowa Prawa i Sprawiedliwości.

– Pozdrawiam miłośników kotów – napisała Beata Mazurek na Twitterze. Do jej wpisu dołączone było zdjęcie najbardziej znanego miłośnika kotów w Polsce razem z małym, futrzanym stworzeniem, na widok którego piszczą nie tylko nastolatki.

Pod zdjęciem mnóstwo właścicieli kotów postanowiło podzielić się swoimi zdjęciami tych uroczych stworzeń. Znaleźli się także i hejterzy, którzy uznali, że cała akcja to sprytnie spreparowany plan, którego celem jest odwrócenie uwagi od niszczonej w Polsce demokracji. Z pewnością tak właśnie było.

Źródło: Stefczyk.info Autor: ac
Fot. Twitter

Polecane artykuły

0 0

Brytyjczycy boją się, że zabraknie ryb do fish and chips

0 0

“Łowca nastolatek” usłyszał wyrok

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij