Świat

Świetna promocja Polski. Kapitalny film ambasady RP w Izraelu z okazji Święta Niepodległości podbija sieć

Ambasada RP w Izraelu, na czele z ambasadorem Markiem Magierowskim,  opublikowała piękny film z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Wideo, które zyskało ogromne uznanie w oczach internautów, jest świetną promocją naszego kraju.

– Jakie gadżety wymyśliliśmy, w czym jesteśmy światową potęgą i co łączy Jana Tomaszewskiego z Fryderykiem Chopinem i Dawidem Ben-Gurionem. Narrator: ambasador RP w Izraelu, Marek Magierowski. Miłego oglądania! 🙂 – czytamy w opisie filmu w serwisie YouTube.

Jakie to wynalazki Polaków zostają przedstawione przez ambasadora? M.in. spinacze, wycieraczki i… wykrywacz min. Magierowski pokazuje także na tablecie wybitnych Polaków, z… nietypowymi fryzurami, którzy zapisali się na kartach historii m.in. polityki, muzyki czy sportu. Na sam koniec dyplomata opowiada o zasługach “Solidarności”. Wszystko opowiedziane jest bardzo lekko, dowcipnie i z ogromnym polotem.

– Oscara z tego nie wykręcimy, ale było dużo zabawy i śmiechu na planie 🙂 Postanowiliśmy pokazać naszą historię od nieco innej strony. Wszystkiego najlepszego, Polsko! – napisał na Twitterze ambasador publikując film przygotowany na setną rocznicę odzyskania niepodległości.

Film zbiera bardzo dobre opinie wśród internautów.

 

Źródło: youtube/ twitter Autor: JD
Fot. youtube

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij