Kraj

Stało się! Jakubiak zdecydował o swoim losie w partii Kukiz’15

Marek Jakubiak odchodzi z ugrupowania Kukiz’15. Informację o swojej decyzji polityk przekazał za pośrednictwem Facebooka.

O możliwym odejściu posła z ugrupowania Pawła Kukiza mówiło się od kilku dni. Spięcie pomiędzy Jakubiakiem, a byłym muzykiem można było zauważyć podczas wyborów samorządowych, kiedy Paweł Kukiz publicznie skrytykował przedsiębiorcę startującego na prezydenta miasta Warszawy. Przysłowiowej oliwy do ognia dolał lider Kukiz’15, który tydzień temu opublikował tweety sugerujące Jakubiakowi, aby ten opuścił szeregi partii wraz z posłami Kuleszą i Andruszkiewiczem.

Choć Kukiz co prawda przeprosił za swoje zachowanie tłumacząc się, iż “poniósł go piątkowy wieczór”, nie przekonało to Marka Jakubiaka do pozostania w partii. Poseł postanowił odejść z ugrupowania Kukiza, o czym poinformował na Facebooku.


Jakubiak nie ujawnił planów co do swojej politycznej przyszłości.

Źródło: Facebook Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij