Kraj

Nawet wyborcy Trzaskowskiego mają go dość? „Niech Pan ustąpi”

Gafy, wpadki, mylenie faktów, niska aktywność – to są główne zarzuty wobec Rafała Trzaskowskiego, którego liczba pomyłek cały czas wzrasta. Wystarczy tylko wspomnieć o niedawnych wtopach, jakie zaliczył działacz totalnej opozycji. Przypisywanie sobie wizyt z członkami sztabu lub młodzieżówek PO oraz prywatne wizyty w teatrach jako spotkanie z wyborcami. Zdegradowanie marszałka Piłsudskiego do rangi generała. Wyśmianie defilady Wojska Polskiego. Dobrej kampanii nie robią mu także jego zwolennicy, w tym słynna „ruda kobieta z KOD”.
Oczywiście wpadki dotyczą wszystkich polityków i każdy jakieś zalicza. Wydaje się jednak, że liczba gaf Trzaskowskiego przerosła nawet nadzieje nawet wśród zwolenników opozycji. Ostatnio jeden z nich podszedł do kandydata na prezydenta Warszawy i zasugerował mu zakończenie kampanii. Rozmowę Trzaskowskiego z starszym panem upubliczniła stacja TVP.
-Panu też życzę jak najlepiej, ale tak na marginesie – niech Pan ustąpi – zasugerował mężczyzna.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij