Najnowsze wiadomości ze świata

20-latka zabiła mężczyznę bo myślała, że próbował przejechać jej kota

20-letnia kobieta oskarżyła mężczyznę o to, że próbował przejechać jej kota. Kłótnia skończyła się morderstwem.

Zdarzenie miało miejsce w hrabstwie Orange w Kalifornii. 20-letnia Hannah Star Esser wyszła z samochodu i podeszła do pojazdu, którym podróżował Luis Anthony Victor. Oskarżyła go o to, że rzekomo próbował przejechać jej kota na ulicy, przy której mieszka. Doszło między nimi do ostrej kłótni.

W pewnym momencie Victor wysiadł z samochodu. Widząc to, Esser wróciła do swojego pojazdu, zawróciła i rozpędziła się, a następnie w niego uderzyła. Siła uderzenia była tak duża, że mężczyznę wyrzuciło w powietrze i kilkukrotnie obróciło zanim spadł na ulicę. Zginął na miejscu. Jego rodzina poinformowała, że osierocił piątkę dzieci, a wkrótce miał doczekać się wnuków.

Kobieta została aresztowana i obecnie siedzi w areszcie tymczasowym, sędzia wyznaczył wysokość kaucji na milion dolarów. Usłyszała już zarzut zabójstwa, jej proces rozpocznie się 13 października. Grozi jej teraz dożywocie.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij