Najnowsze wiadomości z kraju

2-latka i jej brat uratowali swoją mamę

2-latka zauważyła, że z jej mamą dzieje się coś złego. Natychmiast zawołała swojego 14-letniego brata, a ten wezwał pomoc. Dzięki szybkiej reakcji swoich dzieci, kobieta w porę została zabrana przez ratowników do szpitala.

Dwulatka z Białej Podlaskiej i jej 14-letni brat zostali bohaterami ratując swoją mamę. Kobieta straciła przytomność, ale na szczęście w domu były wtedy także jej dzieci. Co więcej, jej małą córka była na tyle blisko, by natychmiast wezwać pomoc. Dziewczynka pobiegła po swojego 14-letniego brata. Nastolatek zjawił się w pokoju, w którym leżała jego nieprzytomna mama i nie reagowała na żadne próby kontaktu.

Chłopak zadzwonił na numer alarmowy. Podczas rozmowy przekazał wszelkie potrzebne informacje, co umożliwiło natychmiastową interwencję ratowników. Ci przybyli na miejsce i przewieźli kobietę do szpitala.

To jednak nie był koniec sprawy. Ratownicy zawiadomili policję, że w domu bez opieki pozostaje dwoje dzieci. Mundurowi przyjechali na miejsce i zajęli się dziećmi, których mama, dzięki ich reakcji w porę trafiła pod opiekę lekarzy.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij