Najnowsze wiadomości z kraju

19-latek wjechał w pieszych. Trzy osoby nie żyją

We wtorek późnym wieczorem 19-letni kierowca wjechał na chodnik i potrącił 3 mężczyzn. Mimo reanimacji pieszych nie udało się uratować.

Wypadek miał miejsce w miejscowości Bieliny w powiecie kieleckim. W godzinach wieczornych 19-letni kierowca samochodu osobowego śmiertelnie potrącił trzech pieszych. Mimo podjętej reanimacji nie udało się uratować potrąconych osób. Ofiary wypadku to mężczyźni w wieku 41, 44 oraz 45 lat.

Działania medyczne na miejscu prowadzone były wobec kierowcy oraz trzech potrąconych osób. Byli nieprzytomni. Była wobec nich prowadzona resuscytacja krążeniowo-oddechowa. Niestety reanimacja nie powiodła się. Lekarz stwierdził zgon – powiedział rzecznik Komendy Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Kielcach st. kpt. Marcin Bajur.

19-latek podróżował sam. Strażacy opatrzyli go na miejscu, a później trafił do szpitala. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Pobrano mu krew do badań. Twierdził on, że chwile przed wypadkiem, przed maską przebiegł mu pies.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na chodnik i tam potrącił trzech mężczyzn.

Na miejscu wypadku do wczesnych godzin porannych pracowali policjanci pod nadzorem prokuratury. Sprawdzamy, jak doszło do zdarzenia. Wstępne ustalenia wskazują, że 19-latek był trzeźwy – oświadczył Damian Janus z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Źródło: stefczyk.info/na podst.RMF FM Autor: MS
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij