Najnowsze wiadomości ze świata

Nastolatek chciał zgwałcić kobietę. Pomogli jej instruktorzy taekwondo

19-latek rzucił się na kobietę i próbował ją zgwałcić. Na szczęście jej krzyki usłyszała rodzina instruktorów taekwondo.

Zdarzenie miało miejsce w środę w teksańskim mieście Cypress. Hannah An, która pracuje jako instruktor w rodzinnym studiu Yong-In Tae Kwon Do, powiedziała lokalnym mediom, że usłyszała krzyki kobiety, dobiegające z sąsiedniego sklepu. Gdy tam zajrzała, zauważyła, że krzycząca kobieta leży na ziemi, a na niej leży młody mężczyzna. Domyśliła się, że próbuje ją zgwałcić.

Jej dwaj bracia, Christian i Simon An, oraz ich ojciec, Han An, rzucili jej się na pomoc. Cała trójka również pracuje w tym studiu jako instruktorzy, a ojciec ma tytuł arcymistrza. Odciągnęli kobietę od napastnika. Ten rzucił się na nich z pięściami. Nie skończyło się to dla niego dobrze. „Wykorzystując swoje wyszkolenie i dyscyplinę, dali radę powstrzymać napaść i go przytrzymać” – napisał w oświadczeniu lokalny szeryf.

Gdy na miejsce dotarła policja, 19-latek – zidentyfikowany później jako Alex Robinson – leżał na ziemi, przytrzymywany przez instruktorów. Usłyszał zarzuty próby napaści seksualnej, napaści oraz nielegalnego pozbawienia wolności. Sędzia wyznaczył jego kaucję na 100 tys. dolarów. Hannah An powiedziała mediom, że niektórzy nazywają ich teraz bohaterami, ale jej się to nie podoba, bo każdy w takiej sytuacji zareagowałby tak samo.

Źródło: Stefczyk.info na podst. CBS Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij