Najnowsze wiadomości z kraju

11-miesięczne niemowlę trafiło do szpitala z licznymi obrażeniami. Przywiozła je matka

11-miesięczna dziewczynka z licznymi obrażeniami ciała, które mogły powstać w wyniku przemocy, została przyjęta do szpitala we Wrocławiu. Policja zatrzymała w tej sprawie 20-letnią matkę dziecka i jej 27-letniego partnera.

Dziecko zostało przyjęte do Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka we Wrocławiu w sobotę. Przywiozła jej jego 20-letnia matka, mieszkanka powiatu dzierżoniowskiego.

 

Lekarzy zaniepokoiły obrażenia na ciele dziecka; powiadomili policję – poinformował w niedzielę PAP rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie nadkom. Marcin Ząbek.

 

Policja zatrzymała w tej sprawie matkę i jej 27-letniego partnera, który nie jest ojcem dziecka. „Trwają czynności, które mają wyjaśnić czy obrażenia powstały w wyniku przestępstwa i kto jest sprawcą” – powiedział rzecznik dzierżoniowskiej policji. Dodał, że nikomu na razie nie postawiono zarzutów.

Źródło: PAP Autor: Piotr Doczekalski
Fot. Pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Polecane artykuły

0 0

“Willkommenskultur 2.0+ to droga donikąd”

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij