karambol Najnowsze wiadomości z kraju

10-miesięczna dziewczynka pod opieką pijanej matki. Interweniowała policja

Ponad trzy promile alkoholu w organizmie miała 40-letnia kobieta, która opiekowała się swoją 10-miesięczną córką. Kobieta została zatrzymana, a jej dziecko trafiło do szpitala – poinformował w niedzielę podkomisarz Damian Janus z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Interwencję w tej sprawie policjanci podjęli w sobotę na w jednym z mieszkań w Sędziszowie. O tym, że pijana kobieta może opiekować się swoim niespełna rocznym dzieckiem, poinformowała policję pracownica Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

„Policjanci, którzy pojechali na miejsce, potwierdzili, że kobieta była nietrzeźwa, miała ponad trzy promile alkoholu w organizmie, a pod jej opieką znajdowała się 10-miesięczna córka. Dziecko trafiło do szpitala, nie miało żadnych obrażeń, ale – jak przekazali lekarze – było niedożywione” – powiedział PAP podkomisarz Damian Janus z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

40-latka została zatrzymana, zostanie przesłuchana po wytrzeźwieniu. Grozi jej do trzech lat pozbawienia wolności. Jej córka nadal przebywa w szpitalu.

Źródło: PAP Autor: Wiktor Dziarmaga
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

0 0

Kandydat na wójta wygrał jednym głosem

0 0

Hotel z “Lśnienia” stanął w płomieniach

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij