Świat

Kobieta oglądała program o przestępcach. Zauważyła w nim męża

Pewna kobieta, oglądając program o poszukiwanych przestępcach, zauważyła w nim wizerunek własnego męża. Nie czekając na wyjaśnienia zawiozła go na komendę.

Niecodzienne zdarzenie miało miejsce w holenderskiej Hadze. Małżeństwo oglądało telewizję, kiedy mąż postanowił zmienić kanał. Przeglądając kolejne, natrafił w końcu na program „Oopsporing Verzocht”, w którym pokazywane są wizerunki poszukiwanych przestępców.
Program, który włączył, był poświęcony napadowi na sklep jubilerski w Rotterdamie-Kralingen, do którego doszło 15 lipca. Dwójka uzbrojonych mężczyzn sterroryzowała wtedy jego pracowników i zmusiła ich do wydania im biżuterii.

W pewnym momencie na ekranie pokazano jego zdjęcie. Jego żona nie czekała na wyjaśnienia. Od razu zawiozła go na komisariat policji w dzielnicy Scheveningen. Mężczyzna obecnie przebywa w areszcie tymczasowym, a śledztwo toczy się pełną parą. Wcześniej w tej sprawie policja zatrzymała dwóch innych podejrzanych.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Polsat News Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij