Świat

Syn agenta gwiazd Hollywood podejrzany o zabójstwo żony i teściów. W śmietniku znaleziono części ciała

Samuel Haskell IV został oskarżony o zabójstwo swojej żony i teściów. Od kilku dni nie ma z nimi kontaktu, a w śmietniku znajdującym się w okolicy domu syna agenta gwiazd znaleziono fragmenty ludzkiego ciała. W domu mężczyzny ujawniono ślady krwi i inne dowody.

Sam Haskell był w przeszłości hollywoodzkim agentem. W swojej karierze pracował m.in. z Whoopi Goldberg, Dolly Parton oraz Georgem Clooneyem. Jego syn Samuel Haskell IV jest podejrzany o zabójstwo swojej żony i jej rodziców. Ostatni raz byli widziani 6 listopada i od tej pory nie ma z nimi kontaktu. Policja prowadzi ich poszukiwania, jednak podejrzewa, że zostali zamordowani.

Według śledczych za zbrodnią może stać właśnie Samuel Haskell IV, który 7 listopada prawdopodobnie wrzucił do śmietnika dużą torbę, w której odnaleziono fragmenty ludzkiego ciała. Miał być tam m.in. kobiecy tors. Policja w Los Angeles potwierdziła, że w koszu na śmieci w tamtejszej dzielnicy Encino znaleziono fragmenty ciała. Z kolei w posiadłości syna byłego agenta gwiazd ujawniono ślady krwi i „inne dowody”.

Policja nie ma jednak pewności, że znalezione części ciała należą do osób zaginionych. Wciąż czekają na wyniki badań. Podejrzany od niedzieli przebywa w areszcie i nie przyznaje się do winy.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij