Sport

Nagłe zmiany w reprezentacji Polski. Probierz wyrzucił dwóch członków sztabu

Selekcjoner reprezentacji Polski zdecydował o wyrzuceniu ze sztabu kadry dwóch trenerów przygotowania fizycznego. Michałowi Probierzowi nie spodobało się opóźnione oddanie raportu oraz brak kamizelek GPS na jednym z treningów.

„Przegląd Sportowy” informuje, że w sztabie reprezentacji Polski doszło do dwóch niespodziewanych zmian. Michał Probierz usunął z niego Remigiusza Rzepkę oraz Andrzeja Kasprzaka. Obaj odpowiadali za przygotowanie fizyczne kadrowiczów.

Na razie nie wiadomo co było powodem takiej decyzji selekcjonera. Jak jednak nieoficjalnie ustaliła gazeta, trenerowi nie spodobało się spóźnione oddanie raportu. Kolejnym powodem było niedopilnowanie zawodników, by na trening założyli kamizelki wyposażone w system GPS. W ich miejsce do sztabu dołączyć ma Mateusz Oszust, który z Michałem Probierze pracował jeszcze w reprezentacji U21.

Remigiusz Rzepka rozpoczął przygodę z pierwsza drużyną biało-czerwonych, gdy selekcjonerem był Adam Nawałka. Kasprzak dołączył do sztabu we wrześniu tego roku.

Przed reprezentacją Polski ostatnie spotkanie eliminacji do mistrzostw Europy. W piątek na PGE Narodowym Lewandowski i spółka zmierzą się z Czechami. We wtorek ponownie wybiegną na murawę stadionu w Warszawie, by towarzysko zmierzyć się z Łotwą.

Źródło: stefczyk.info/na podst.przeglądsportowy Autor: MS
Fot. PAP/EPA

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij