Kraj

Potężna wpadka Donalda Tuska. Kamery wyłapały jego hasło

Inauguracja nowego Sejmu to ogromne emocje. Jak się okazuje, te udzielają się nawet doświadczonym parlamentarzystom! Czyżby to właśnie podniosła atmosfera i powrót do Sejmu sprawiły, że Donald Tusk wyszedł ze swojej strefy komfortu i zapomniał, że każdy jego ruch śledzą telewizyjne kamery?

Jak pokazał jeden z internautów, Tusk w czasie inaugurującego nową kadencję Sejmu sięgnął po telefon i odblokował go za pomocą prostej kombinacji liczb. Jak przypomniał serwis Niebezpiecznik.pl, to już kolejna wpadka tego typu.

Kilka dni temu Tusk wrzucił do sieci film z wizyty na wrocławskim Jagodnie. Podczas pobytu odwiedził między innymi pizzerię, która dostarczyła jedzenie stojącym w kolejce do głosowania w czasie wyborów. Nagranie szeroko komentowano w sieci, bo były premier płacąc za pizzę odkrył cały numer swojej karty płatniczej.

Oczywiście dla większości uczciwych osób tego typu rzeczy nie mają znaczenia, ale przecież oszustów nie brakuje, a oni wiedzą, jak wykorzystać takie wpadki! Czyżby Tusk nie pamiętał o takich podstawowych sprawach, jak bezpieczeństwo?

 

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij