policjanci Kraj

Zamaskowana kobieta napadła na dwa banki. Policja zatrzymała podejrzaną

Lubelscy policjanci zatrzymali kobietę, która najprawdopodobniej napadła w piątek na bank w Puławach oraz kilka tygodni temu w Kurowie. Za każdym razem była zamaskowana i posługiwała się nożem. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi do 20 lat więzienia.

Najnowsze informacje w sprawie przekazała w sobotę mł. asp. Małgorzata Skowrońska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

„W sobotę rano kryminalni zatrzymali w Puławach kobietę podejrzaną o napad na placówki bankowe. Do tych zdarzeń doszło 25 października w Kurowie oraz wczoraj około godz. 15 w Puławach. W obu przypadkach kobieta działała w podobny sposób. Była zamaskowana i posługując się nożem, wymuszała wydanie pieniędzy” – opisała policjantka.

Obecnie zatrzymana kobieta jest przesłuchiwana. Za rozbój przy użyciu niebezpiecznego narzędzia grozi nawet do 20 lat więzienia.

Źródło: PAP Autor: Gabriela Bogaczyk
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij