samolot Świat

Spóźniła się na lot. Wdarła się na płytę i biegała wokół samolotu

Do niecodziennych scen doszło na lotnisku w Australii, gdzie kobieta spóźniła się na samolot. Miała jednak niegasnącą nadzieję, że jeszcze zdąży i wdarła się na płytę lotniska. Próbując zatrzymać samolot, biegała wokół maszyny, skakała i machała do pilotów. Na szczęście kapitan w porę zauważył niedoszłą pasażerkę i uniknął tragedii.

Każdy kto choć raz leciał samolotem zapewne wie, że na lotnisku należy stawić się odpowiednio wcześnie. To nie udało się jednak kobiecie, która w środę miała lecieć ze stolicy Australii Canberry do Adelajdy. Kobieta spóźniła się na lot liniami QantasLink, na który miała wykupiony bilet. Oprócz karty pokładowej miała również nadzieję, że nie wszystko jeszcze stracone i uda jej się dostać na pokład.

Gdy maszyna przygotowywała się do startu, niedoszła pasażerka wbiegła na płytę lotniska, próbując zatrzymać samolot. Kobieta chodziła wokół samolotu, podskakiwała i krzyczała. Na szczęście piloci ją zauważyli i wyłączyli silnik, zapobiegając w ten sposób tragedii. Nie wiadomo dlaczego kobieta nie została powstrzymana przez obsługę lotniska.

Biegająca po płycie kobieta została zatrzymana przez australijską policję. Z powodu jej zachowania wszystkie samoloty, które rozpoczynały swoje rejsy w stolicy Australii miały kilkudziesięciominutowe opóźnienie.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij