Rozrywka

Jak zmarł Mathew Perry? Jest pierwszy raport

Jak zmarł Matthew Perry? Koroner skończył sekcję zwłok, ale na razie nie udało się tego ustalić.

Urodzony w 1969 roku aktor występował w telewizji i filmach już jako nastolatek. Pierwszą główną rolę otrzymał w 1990, kiedy wcielił się w postać jednego z braci w sitcomie Sydney. Przełom nastąpił, gdy powierzono mu rolę Chandlera Binga w serialu Przyjaciele. Serial ten był wielkim hitem, a Perry został sławny na całym świecie. Po jego zakończeniu odegrał wiele innych ról w telewizji, kinie i teatrze.

Jak informowaliśmy wcześniej, 54-letni aktor nie żyje. Znaleziono go w sobotę w jego rezydencji w Los Angeles. Jego zwłoki znaleziono w wannie z hydromasażem. Śledztwo w tej sprawie prowadzi policja. Na razie policjanci ujawnili, że nie znaleźli żadnych śladów przestępstwa ani narkotyków.

Biuro koronera hrabstwa Los Angeles zakończyło już jego sekcję zwłok. Nie ujawnili jednak jak zmarł Matthew Perry. W rubryce z przyczyną zgonu wpisali „odroczona”. Oznacza to, że lekarze nie znaleźli jej podczas sekcji ale liczą, że jeszcze uda im się ją ustalić.

Telewizja CNN informuje, że lekarze czekają jeszcze na wyniki badań toksykologiczych, ale zwłoki aktora rodzina będzie mogła wybrać już we wtorek. Perry przez wiele lat miał problemy z uzależnieniem od narkotyków. W zeszłym roku wydał książkę, w której opisał swoje uzależnienie i walkę z nim. W wywiadach twierdził, że napisał ją w ramach terapii.

Źródło: Autor:
Fot. PAP/EPA/ARMANDO ARORIZO

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij