bójka w niemieckiej szkole Świat

Przerażające sceny w niemieckiej szkole. Pobił nastolatka, bo obraził muzułmanina

W internecie pojawił się film nagrany w niemieckiej szkole, na którym widać dwóch nastolatków. Jeden z nich bił drugiego, krzycząc: „Obraziłeś muzułmanina”. Sprawą zajęła się policja.

Portal „Bild” opisuje nagranie, które pojawiło się niedawno w internecie. Pochodzi ono ze szkoły w Mühlhausen w Turyngii. Na trwającym 44 sekundy filmie widać jak 14-latek stosuje przemoc wobec innego ucznia.

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać jednego ucznia brutalnie atakującego drugiego nastolatka na korytarzu budynku szkoły w Mühlhausen – pisze „Bild”.

Wideo prezentuje agresywnego 14-latka, który na szkolnym korytarzu w wulgarny sposób odnosi się do 15-latka. Nastolatek atakuje fizycznie ucznia, ale wcześniej kilkukrotnie krzyczy: „Obraziłeś muzułmanina”. Portal podaje, że 44-sekundowe nagranie, udostępnione w internecie, zszokowało rodziców i nauczycieli w Turyngii.

Do zdarzenia w niemieckiej szkole odniósł się już szef policji w Nordhause Kevin Clemen. Potwierdził on, że doszło do takiego zdarzenia, a nagranie, które krąży w internecie jest znane funkcjonariuszom. Przekazał również, że zdarzenie miało miejsce 18 października o godzinie 11:30. Policja otrzymała zgłoszenie o uszkodzeniu ciała nastolatka. Clemen zdradził również jaki był przebieg szkolnego incydentu.

Poszkodowany otrzymał kilka uderzeń w twarz i kopnięć w goleń. Badamy tę sprawę – dodał szef policji w Nordhause.

Zobacz też:

Niedźwiedź grasował przed szkołą. W budynku przebywało kilkuset uczniów

Źródło: stefczyk.info/na podst.tvp.info Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

0 0

Przebrał się za klauna i włamał do firmy

Zarzuty o charakterze pedofilskim 0 0

Są wyniki sekcji zwłok zamordowanych policjantów

0 0

Pożar i eksplozje na jarmarku świątecznym w Berlinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij