koparka - ziemia przysypała mężczyznę Kraj

Tragedia na budowie. Ziemia przysypała mężczyznę

Podczas budowy kanalizacji w Trzcianie na Podkarpaciu doszło do tragedii. Ziemia przysypała mężczyznę pracującego na miejscu. 44-latka nie udało się uratować. 

Do wypadku doszło w piątek po godz. 13 w Trzcianie (gmina Czermin) – poinformowała w sobotę policja. Podczas budowy kanalizacji 44-letniego mężczyznę przysypała ziemia. Mężczyźnie próbował pomóc inny pracownik, który wskoczył do wykopu, ale złamał nogę.

Wezwano służby, które udzieliły pomocy poszkodowanemu i wyciągnęły spod ziemi nieprzytomnego mężczyznę. Ratownicy reanimowali 44-latka, który odzyskał częściowo funkcje życiowe i został zabrany karetką do szpitala. Mężczyzna zmarł.

Na miejscu pracowała policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora, żeby wyjaśnić dokładne okoliczności tego zdarzenia. O wypadku powiadomiono także Państwową Inspekcję Pracy.

Zobacz też:

Tragedia na terenie przedszkola. 4-latek wpadł do studni

Źródło: PAP Autor: Agnieszka Lipska
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij