Rozrywka

Britney Spears opublikowała swój taniec w internecie. Odwiedziła ją policja

Słynna piosenkarka Britney Spears opublikowała nagranie, na którym tańczy z nożami w rękach. Wkrótce potem do jej domu zapukała policja.

Spears opublikowała nagranie na swoim Instagramie. Widać na nim, jak tańczy przed kamerą ubrana w bikini, w obu dłoniach trzymając po nożu kuchennym. „Dzisiaj zaczęłam bawić się w kuchni z nożami” – napisała – „Nie martwcie się, nie są prawdziwe. Halloween się zbliża”. Na nagraniu wyraźnie jednak słychać, że noże, zderzając się ze sobą, wydają metaliczny dźwięk.

Wśród tysięcy osób, które obejrzały to nagranie, był też policjant z Los Angeles, który jest członkiem specjalnego oddziału, który zajmuje się zgłoszeniami dotyczącymi osób chorych psychicznie. Jej taniec zaniepokoił go na tyle mocno, że poprosił biuro szeryfa hrabstwa Ventura, gdzie mieszka Spears, o sprawdzenie, czy wszystko z nią w porządku.

Wkrótce potem do jej domu zawitali policjanci. Po ustaleniu w dwóch niezależnych źródłach, że Spears nie przeżywa kryzysu psychicznego i nie stanowi dla siebie niebezpieczeństwa, oddalili się uznając, że nie było żadnego incydentu. Reprezentant artystki na razie nie komentuje całej sprawy. Ona sama napisała fanom, żeby się nie martwili, a ten taniec był z jej strony jedynie parodią Shakiry.

Spears obecnie jest w trakcie rozwodu z modelem Samem Asghari. Poznali się w 2016 roku na planie jej teledysku. Jej rodzina nie chciała się jednak zgodzić na ślub, co było jednym z powodów tego, że walczyła z nią w sądzie o zdjęcie sądowego nakazu opieki, który został nałożony na nią z powodu problemów psychicznych. Pobrali się w 2022 roku. Asghari w pozwie rozwodowym podał, że powodem są „różnice, których nie da się pogodzić”.

POLECAMY TAKŻE:

 

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News Autor: WM
Fot. compulsiveprep_8 CC BY-SA 2.0

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij