Rozrywka

Półnagie kobiety pobiły się w hotelu. Ujawniono powody

Jakiś czas temu ogromną popularność zdobyło w sieci nagranie, na którym widać bójkę między czterema kobietami w hotelu. Teraz ujawniono jej powody.

Nagranie zostało wykonane w jednym z hoteli w Las Vegas. Zaczyna się już w trakcie bójki i widać na nim, jak dwie kobiety okładają się nawzajem pięściami. Walka była tak zawzięta, że jednej z nich podwinęła się sukienka. Mężczyzna powstrzymuje trzecią kobietę, ubraną w kremowy dres, przed dołączeniem do bójki. Kiedy jednak odwraca na moment uwagę, ta rzuca się na pozostałe. Razem z ochroniarzem próbują je rozdzielić, ale nie idzie im to zbyt sprawnie, ale w końcu ochroniarzowi udaje się je opanować.

 

Na innym nagraniu widać, że bójka miała miejsce tuż obok stołów, przy których trwał akurat turniej pokera. Gracze nie przerwali rozgrywki.

Nagranie błyskawicznie rozeszło się po sieci, obejrzały je miliony osób, pokazały je także czołowe media. Teraz telewizji Fox News udało się dotrzeć do policyjnego raportu z tego incydentu, który wyjaśnił, co zaszło. Kobieta w podwiniętej sukience to 24-letnia Danielle Pertusiello, która zarabia na życie publikowaniem w internecie treści erotycznych. Zzeznała, że razem ze swoją koleżanką, 29-letnią Amandą Collado, opuściła przyjęcie na dachu hotelu i szła do toalety. W tym momencie obie zostały uderzone pięściami w tył głowy.

Gdy się odwróciła, błyskawicznie zorientowała się, kto ją zaatakował. Była to żona mężczyzny, z którym miała romans. Przyznała policji, że napastniczka wcześniej przyłapała ich w łóżku. Policja ustaliła na podstawie nagrań z monitoringu, że nie zostały uderzone w głowy, a jedynie pchnięte w plecy. Kiedy policjanci dotarli na miejsce, zdradzonej żony i jej koleżanki już tam nie było. Pertusiello i jej koleżanka zostały ukarane mandatami i wypuściła.

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij