Kraj

Policja interweniowała na basenie. Obcokrajowiec dotykał dziewczynkę w miejsca intymne

Do skandalicznych scen doszło na basenie w Zdzieszowicach (woj. opolskie), gdzie 34-letni obcokrajowiec dotykał dziewczynkę w miejsca intymne. Policja zatrzymała już mężczyznę, ale jak się okazuje jego ofiar może być więcej.

W niedzielę około godziny 16 na basenie w Zdzieszowicach zaniepokojona kobieta zgłosiła ratownikowi, że obcy mężczyzna dotykał jej małoletnią córkę w miejsca intymne. O sprawie poinformowano policję, która zatrzymała 34-letniego podejrzanego. Jak przekazała rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach mł. asp. Ewelina Karpińska, to obcokrajowiec, mieszkający w powiecie krapkowickim.

Śledczy prowadzą czynności pod kątem seksualnego wykorzystania dzieci lub dopuszczenia się wobec nich innej czynności seksualnej. Funkcjonariusze nie wykluczają, że oprócz dziewczynki poszkodowanych może być więcej. Gdy policjanci zjawiła się na miejscu, zgłaszali się do nich inni użytkownicy basenu.

Jak nieoficjalnie informuje portal tvp.info, podejrzany jest obywatelem Indii. Ze względy na to, że 34-latek nie posługuje się językiem angielskim, podczas przesłuchania potrzebna jest obecność tłumacza. Dlatego też czynności z udziałem zatrzymanego zaplanowano na poniedziałek lub wtorek.

Źródło: stefczyk.info/na podst.tvp.info Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij