Świat

W hotelu, w którym nocowali polscy siatkarze, wybuchł pożar

W hotelu na Filipinach, w którym nocowali reprezentanci Polski w siatkówkę, wybuchł pożar. Na szczęście udało się ich ewakuować.

Polscy siatkarze przygotowują się do ostatniego turnieju fazy grupowej Ligi Narodów, który rozegra się na Filipinach. Obecnie zajmują piąte miejsce w tabeli. Na Filipinach zagrają ze Słowenią, Brazylią, Kanadą i Japonią.

Do zdarzenia doszło w mieście Pasay, gdzie Polacy rozegrają ostatni turniej fazy grupowej LN. Oficjalny profil Polska Siatkówka poinformował, że w hotelu, w którym nocowali, wybuchł pożar. Płomienie pojawiły się w strefie SPA na drugim piętrze.

Siatkarze poinformowali, że alarm przeciwpożarowy włączono o 8:20. Ewakuowano ich z budynku, a sama ewakuacja i akcja gaśnicza miały przebiec bardzo sprawnie. „Po dwóch godzinach wróciliśmy cali i zdrowi do pokojów” – poinformowali.

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij