Rozrywka

Problemy zdrowotne Madonny. Gwiazda trafiła na OIOM

W środę fanów Madonny zasmuciła informacja o problemach zdrowotnych gwiazdy. Jej menedżer przekazał, że piosenkarka trafiła na odział intensywnej opieki medycznej i z tego względu odwołano jej światową trasę.

Królowa popu trafiła na OIOM w sobotę, ale dopiero w środę oficjalnie poinformował o tym jej menedżer. Okazuje się, że powodem obecności artystki na szpitalnym oddziale była infekcja bakteryjna.

W sobotę 24 czerwca u Madonny rozwinęła się poważna infekcja bakteryjna, która doprowadziła do kilkudniowego pobytu na oddziale intensywnej terapii – przekazał w oświadczeniu Guy Oseray. Menedżer 64-latki podkreślił, że jej stan zdrowia poprawia się, ale nadal pozostaje pod opieką lekarzy.

Czekamy aż w pełni powróci do zdrowia – dodał.

Z powodu choroby piosenkarki została odwołana trasa koncertowa „Celebration”, która miała rozpocząć się 15 lipca. Madonna miała w ten sposób uczcić 40-lecie swojej kariery muzycznej.

W tej chwili będziemy musieli wstrzymać wszystkie zobowiązania, w tym trasę koncertową. Wkrótce przekażemy więcej szczegółów, w tym nową datę rozpoczęcia trasy i przełożonych koncertów ­– wyjaśnił Oseray.

Jak podawały amerykańskie media, Madonna została znaleziona nieprzytomna w swojej rezydencji, a po przetransportowaniu do szpitala, 64-latka była intubowana.

Źródło: stefczyk.info/na podst.rmf Autor: MS
Fot. Wikimedia Commons

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij