Sport

Skandaliczny wpis reprezentanta Polski. „Zabawę miałem z twoją matką”

O tym, że nie warto mówić wszystkiego „co ślina na język przyniesie” przekonał się Krystian Bielik. Reprezentant Polski zaliczył małą „konfrontacje” z internautą, która ostateczne wywołała falę oburzenia. Na zaczepkę użytkownika mediów społecznościowych, piłkarz odpowiedział w skandaliczny sposób.

Zwyczajne zdjęcie dwóch piłkarzy, którzy korzystają z wakacji i pozornie niewinny komentarz reprezentanta Polski. Zestawienie, których pełno w internecie, tym razem zadziałało jak mieszanka wybuchowa.

Najpierw na swoje media społecznościowe zdjęcie z wakacji wrzucił Kamil Glik. Na fotografii wieloletni obrońca biało-czerwonych siedzi z Kamilem Grosickim. Tych dwóch panów łączą nie tylko wspólne wakacje, ale również fakt, iż z ich piłkarskich usług zrezygnował podczas ostatniego zgrupowania Fernando Santos. Z tego powodu nie uczestniczyli w blamażu naszej kadry w Kiszyniowie.

Zabawa lalala – napisał pod zdjęciem ich reprezentacyjny kolega, Krystian Bielik. Przy tej okazji jeden z internautów postanowił przypomnieć piłkarzowi jego występ na mundialu w Katarze.

– ­Zabawę to miałeś, gdy wracałeś za piłką na Mistrzostwach Świata – odpisał mu jeden z użytkowników Instagrama. Wówczas Krystian Bielik wszedł na inny poziom „zabawy”.

Zabawę to miałem z twoją matką na kwadracie ­– odpowiedział reprezentant Polski, po czym usunął wpis.

Jak można się domyślać „riposta” piłkarza grającego na co dzień w angielskim Derby Country, nie zamknęła tematu.

Jego komentarz krótko skomentował dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski.

Krystian Bielik. Reprezentant Polski – napisał.

Piłkarzowi nie odpuścili także internauci, którzy pod ostatnim postem na jego profilu wyrazili co myślą o jego postawie.

Chłop, co gra w reprezentacji Polski, używa tekstów na poziomie gimbazy – napisano w jednym z komentarzy.

Wśród głosów internautów znalazła się także sugestia o słowo wyjaśnienia. Tak też się stało, piłkarz odniósł się do komentarza z „matką na kwadracie”.

Przepraszam za mój wczorajszy komentarz wszystkich kibiców. Było to kompletnie niepotrzebne. Jest mi wstyd, nigdy nie powinno się to wydarzyć. Jako reprezentantowi Polski nie wypada mi pisać w ten sposób – napisał Bielik.

Źródło: stefczyk.info/na podst.Instagram/Twitter Autor: MS
Fot. Wikimedia Commons/Twitter

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij