Rozrywka

Muzycy zespołu Varius Manx pogrążeni w żałobie. „Zmarł jeden z nas”

Członkowie zespołu muzycznego Varius Manx przekazali smutną wiadomość. W piątek zmarł wieloletni współpracownik grupy, Wojtek Ociepa. ­- Byłeś z nami od samego początku – przekazano na Facebooku.

14 kwietnia 2023 roku zmarł Wojciech Ociepa. To właśnie dzięki niemu fani zespołu Varius Manx mogli bawić się na koncertach grupy. Ociepa był odpowiedzialny za organizację tych wydarzeń i ich przebieg.

Zespół, z którym współpracował od ponad 30 lat przekazał informację o jego śmierci za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Jest czas kiedy się coś zaczyna, jest i ten czas, kiedy się coś kończy. Dziś w nocy zmarł jeden z nas – Wojtek Ociepa. Wojtku, byłeś z nami od samego początku, przejeżdżając z zespołem miliony kilometrów. Wojtku, Twój uśmiech i ciepło otulały ten zespół od 30 lat… Nikt Cię w tym nie zastąpi. Spoczywaj w spokoju. Przyjacielu, do zobaczenia – napisali muzycy.

Grupa Varius Manx powstała w 1989 roku. Jej założycielami byli Robert Janson oraz Michał Marciniak i jego brat Paweł. Rok później ukazał się pierwszy album zespołu zatytułowany „The Beginning”. Wokalistkami jednego z czołowych zespołów lat 90. były Anna Lipinicka, Monika Kuszyńska, Anna Józefina Lubienicka, Edyta Kuczyńska. Aktualną liderką grupy jest Kasia Stankiewicz.

Źródło: stefczyk.info/na podst.FB Autor: MS
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij