Rozrywka

Taylor Swift rozstała się ze swoim partnerem

Słynna amerykańska piosenkarka Taylor Swift rozstała się ze swoim partnerem, brytyjskim aktorem Joe Alwynem. Spotykali się od sześciu lat.

Swift poznała Alwyna na gali MET w 2016 roku. Od razu przypadli sobie do gustu, ale spotykała się wtedy od roku z Djem Calvinem Harrisem, więc ich związek początkowo był platoniczny. Rozstała się z nim jednak dwa miesiące później, i oboje wkrótce zostali parą. Alwyn, pod pseudonimem William Bowery, pomógł jej napisać teksty do kilku przebojów.

O ich związku niewiele wiadomo, gdyż oboje starannie unikali opowiadania o nim mediom. Nie chcieli nawet zdradzić, czy się zaręczyli, gdy pojawiły się takie plotki. Swift 17 marca rozpoczęła kolejną trasę koncertową, a przyjaciel pary powiedział anonimowo magazynowi People, że Alwyn będzie jej towarzyszył. Tak się jednak nie stało, a portal ET ujawnił, że się rozstali.

Na razie nie wiadomo, co było powodem rozpadu ich związku. Oboje odmawiają jakichkolwiek komentarzy w tej sprawie. Ich znajomi twierdzą jednak anonimowo, że nie było dramatu, a rozstanie nastąpiło w zgodzie.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News Autor: WM
Fot. GabboT, CC BY-SA 3.0

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij