Rozrywka

Osobiste wyznanie polskiej gwiazdy. Piosenkarka opowiedziała, dlaczego chodzi do kościoła

Cleo, czyli właściwie Joanna Klepko, to polska gwiazda, która od blisko 20 lat istnieje na polskiej scenie. Początkowo dogrywała głosy do utworów gwiazd polskiego hip-hopu takich jak PiH czt Onar. Prawdziwą sławę przyniósł jej duet z Donatanem i utwór “My Słowianie”, którym podbiła listy przebojów. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Cleo zdecydowała się na osobiste wyznanie.

– Z koszyczkiem pójdzie tata, bo ja nie wiem, czy zdążę na samą święconkę, ale jak dojadę, to wybiorę się z nim. Przygotuję mazurka. Będzie na słodko zdecydowanie. Nie wiem dlaczego, ale jajka smakują jakoś inaczej w święta. Są jakby lepsze – powiedziała w rozmowie z “Super Expressem” piosenkarka.

Cleo przyznała, że osobliwą kwestią jest także ta dotycząca uczestnictwa w nabożeństwach kościelnych. Gwiazda nie uczestniczy regularnie w liturgiach, ale do kościoła chodzi.

– Jeżeli chcę się wyciszyć, idę do kościoła poza mszą, żeby się pomodlić i chwilę pokontemplować – wyznaje piosenkarka  i przyznaje że, “dochodzi do wniosku, że wiara polega też na tym, że odczuwam obecność Boga po prostu wszędzie”.

Może nie jest to zgodne z kościelnymi doktrynami, ale przynajmniej, w przeciwieństwie do wielu swoich koleżanek, nie wstydzi się wiary.

 

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij