Rozrywka

Mieszkańcy boliwijskiej wioski znaleźli zwłoki ufoludka. Wkrótce potem zniknęły

Mieszkańcom malutkiej boliwijskiej wioski Haurina udało się zrobić zdjęcia zwłok kosmity. Niestety wkrótce potem w tajemniczych okolicznościach zniknęły.

Huarina to malutka wioska w pobliżu La Paz, w 2001 roku, kiedy dokonano ostatniego spisu, zamieszkiwało ją zaledwie 1300 osób. Kilka dni temu jej mieszkańcy zauważyli tajemnicze zielone światło, które uznali od razu za odwiedziny statku kosmicznego. Dwa dni później mieli zauważyć tajemnicze postacie biegające nocą po ulicach. Miały niewielki wzrost, a mieszkańcy porównali je do goblinów.

Wkrótce potem okazało się, że nie wszystkim kosmitom udało się uciec. Mieszkańcy znaleźli zwłoki jednego z nich, leżące w rynsztoku. Zdążyli je sfotografować, ale wkrótce potem zwłoki kosmity zginęły w tajemniczych okolicznościach. Część mieszkańców jest przekonana, że jego kosmiczni towarzysze wrócili po nie, ale inni uważają, że któryś z mieszkańców zabrał je na pamiątkę lub by na nich zarobić.

 

Mieszkańcy wysłali zdjęcia swojego znaleziska ufologowi Juanowi Carlosowi Aliadze. W sprawę zaangażowały się także lokalne władze, które miały poprosić mieszkańców, by nie mówili o niej zbyt wiele. Lokalne media informują też, że wioskę odwiedził też regionalny nadzorca turystyki, który obieca im, że przeprowadzi oficjalne śledztwo.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Polsat News Autor: WM
Fot. Screen z Youtube

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij