Rozrywka

Zmarł trzeci członek popularnego boysbandu

W wieku 47 lat zmarł trzeci założyciel popularnego boysbandu LFO. Dwaj poprzedni również zmarli w relatywnie młodym wieku.

LFO został założony w połowie lat dziewięćdziesiątych, ale początkowo nie zdobył popularności. Jeden z jego założycieli, Brian Gillis, odszedł w 1999 roku i został zastąpiony przez Devina Limę, który wtedy pracował w sklepie z narzędziami. Ich debiutancji album okazał się być hitem, a singiel Summer Girls okazał się być najlepiej sprzedającym singlem w USA. Ta popularność szybko jednak minęła i zespół rozwiązał się w 2002 roku.

Media informują, że Gillis zmarł w środę w wieku 47 lat. Na razie nie ujawniono przyczyny jego śmierci. Jest już jednak trzecim członkiem tego zespołu, który zmarł w relatywnie młodym wieku. Rich Cronin zmarł w 2010 roku w wieku 36 lat. Wcześniej walczył z białaczką i po przyjęciu jednego z leków dostał udaru. Devin Lima zmarł w 2018 roku z powodu raka nadnercza, miał 41 lat. Ostatnim żyjącym członkiem tego zespołu jest Brad Fischetti.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News Autor: WM
Fot. Screen z Youtube

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij