Rozrywka

Shakira pobiła się z matką Pique. Bójkę z byłą teściową obserwowały jej dzieci

Rozstanie Gerarda Pique i Shakiry wciąż elektryzuje opinię publiczną. Tym razem między byłymi partnerami stanęła matka piłkarza. Jak donoszą zagraniczne media, doszło nawet do bójki między artystką, a jej byłą teściową.

Relacja między Shakirą a Montserrat Bernabeu, czyli matką jej byłego partnera nie należą do najlepszych. Okazuje się, że jeszcze w trakcie trwania ich związku kobieta zaszła za skórę piosenkarce. Jej teściowa miała ukrywać niewierność swojego syna, co doprowadziło do rozpadu ich związku.

Wyraz temu, że panie nie darzą się sympatią dała kolumbijska artystka. Jako że mieszkają one niedaleko siebie, Shakira wystawiła na tarasie manekina w stroju wiedźmy i zwróciła go w stronę Montserrat.  Miało to dać kobiecie do zrozumienia, że nie jest tam mile widziana.

Zagraniczne portale informują, że konflikt między gwiazdą muzyki, a matką byłego piłkarza FC Barcelony zaognił się do tego stopnia, że między paniami doszło do rękoczynów. Wszystkiemu miały przyglądać się dzieci Shakiry, 7-letni Sasha i 10-letni Milan.

To nie pierwszy raz kiedy miedzy kobietami dochodzi do tego typu incydentów. Podobna sytuacja miała miejsce gdy matce Pique nie spodobał się strój, w jakim jej była synowa pojawiła się na jednej z gal. Wówczas Montserrat zwracając uwagę piosenkarce złapała ją za twarz i uciszyła gestem dłoni.

Związek Gerarda Pique z Shakirą trwał niemal 11 lat. Para rozstała się w czerwcu zeszłego roku. W życiu sportowca pojawiła się nowa kobieta, a Kolumbijka dowiedziała się o tym w nietypowy sposób. Dowodem na niewierność wieloletniego partnera był słoik jej ulubionego dżemu. Podczas nieobecności piosenkarki został on opróżniony przez kochankę hiszpańskiego sportowca.

Źródło: stefczyk.info/na podst. interia sport Autor: MS
Fot. Wikimedia Commons

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij