Świat

Poprosił, by nie palić papierosów przy jego dziecku. Zamordowano go na oczach córki

Mężczyzna chcąc zadbać o zdrowie swojej trzyletniej córki poprosił nieznajomego, by nie palił papierosów przy jego dziecku. Rodzicielska troska kosztowała go utratę życia.

Paul Stanley Schmidt wybrał się wraz z narzeczoną i trzyletnią córką do kawiarni Starbucks w Vancouver. Gdy kobieta zamawiała dla nich napoje, ojciec czekał z dziewczynką przed lokalem. To właśnie wtedy na oczach trzylatki rozegrała się tragedia.

37-latek podszedł do palącego papierosa mężczyzny i poprosił, aby nie robił tego przy jego dziecku. Nieznajomy nie przychylił się do apelu Paula, co więcej wyciągnął nóż i zadał mu śmiertelny cios. Ojciec dziewczynki został przewieziony do szpitala, ale mimo starań lekarzy nie udało się go uratować.

Policja aresztowała napastnika jeszcze na miejscu zdarzenia. 32-latek usłyszał zarzut morderstw drugiego stopnia. Jednak matka zmarłego domaga się, aby zabójca jej syna odpowiadał za morderstwo pierwszego stopnia. Kobieta uważa, że działał on z premedytacją.

Miał nóż. Ja nie noszę noża do kawiarni – argumentuje.

Rodzina ofiary zaapelowała o nieudostępnianie nagrania, które pojawiło się w sieci. Widać na nim, jak mężczyzna zostaje zaatakowany i leży w kałuży krwi.

W jakim świecie żyjemy, kiedy zabierasz swoją rodzinę do Starbucksa w środku dnia i jesteś atakowany, a ludzie stoją wokół i nagrywają – powiedziała matka 37-latka.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij