Świat

Rodzinna tragedia w ogrodzie. Ojciec przejechał syna kosiarką

Do makabrycznych scen doszło w przydomowym ogrodzie w Australii. Ojciec przypadkowo przejechał kosiarką swojego 3-letniego syna. Dziecko odniosło na tyle poważne obrażenia, że zmarło mimo udzielonej pomocy.

Jak podaje Daily Mail, do zdarzenia doszło w sobotę w okolicach australijskiego miasta Pambula. Funkcjonariusze z Okręgu Policji Południowego Wybrzeża przybyli do szpitala tuż po godzinie 12:30 lokalnego czasu. Wcześniej otrzymali zgłoszenie o przewiezieniu do placówki poważnie rannego 3-letniego chłopca.

Jak informują media ojciec kosił trawnik przy domu, podczas gdy jego syn bawił się w ogrodzie. Według wstępnych ustaleń mężczyzna odwrócił na chwilę uwagę i nie zauważył dziecka. Wówczas 3-latek znalazł się pod kosiarką.

Chłopiec trafił do szpitala z licznymi ranami ciętymi, powstałymi od ostrzy samobieżnej kosiarki do trawy. Mimo „desperackich prób reanimacji”, dziecka nie udało się uratować.

W sprawie śmierci chłopca trwa policyjne śledztwo. Portal Daily Mail informuje, że ojciec dziecka prawdopodobnie nie usłyszy zarzutów.

Nie sądzę, żeby przedstawianie jakichkolwiek zarzutów, zmieniło to, jak ten mężczyzna się teraz czuje – przekazał rzecznik policji.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij