Rozrywka

Zaskakujące wyznanie gwiazdy “Klanu”. W jej życiu pojawiła się kobieta

Anna Powierza już lata temu podbiła serca szerokiej publiczności wcielając się w rolę Czesi w popularnym serialu Klan. Niedawno aktorka, która według portali plotkarskich i tabloidów nie miała ostatnio najlepszego okresu zdecydowała się na niezwykle szczere, ale jednocześnie bardzo zaskakujące wyznanie. Okazuje się, że w jej życiu pojawiła się kobieta, o czym Powierza napisała na Instagramie.

“Nie będę dłużej ukrywać, zresztą, niedługo pewnie samo by się wydało. Dlatego lepiej będzie, jak usłyszycie to ode mnie. W moim życiu jest kobieta. Pojawiła się niedawno, jednak zdążyła całkowicie zdominować moje życie. Z całą pewnością mogę potwierdzić, że łączy nas silna więź. Nie wiem, czy to miłość, ale… Jesteśmy blisko. Bardzo, bardzo blisko. Nie wiem, czy da się bliżej. Czasem czuję się tak, jakbyśmy były jednym ciałem, oddychały jednym oddechem, nawet żyły jednym życiem.” – napisała aktorka.

W dalszej części wpisu lubiana “Czesia” opisuje szczegóły tej intymnej relacji i to, jak do całej sytuacji odnosi się jej córka.

Zdarza się, że samotnie spędzam jakiś wieczór (staram się dać jej trochę przestrzeni). Wtedy jednak intensywnie o niej myślę. Wyobrażam sobie sytuacje, w których mogła by się znaleźć, głośno mówię zdania, które pewnie wtedy by powiedziała. Zastanawiam się, jak mogłaby się zachować, co zrobić. Czy to obsesja…? Kto wie. Po prostu powoli w ten sposób ją poznaję. Moja córka ją polubiła. Kilka razy się spotkały; wtedy Helenka obserwowała ją, nas, z wielką uwagą. Ale wyczuwam, że jest trochę zazdrosna, wolałaby pewnie mieć mnie całkiem dla siebie. Z pewnością, ona, Monika, mnie zmieniła. To nie żart, naprawdę. – wyznała gwiazda.

Choć początkowo te słowa mogą wydawać się niepokojące, bo taki wpływ drugiej osoby na kogokolwiek nie jest normalny, to artystka więcej wyjaśnia w końcówce swojego posta.

Dzięki niej stałam się inną osobą.Inaczej się ubieram, inaczej się czeszę, co innego jest dla mnie ważne. Zmieniam się dla niej, każdego dnia. Czy na lepsze? Nie wiem. Mnie trudno jest to ocenić. Już od 13 marca od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 będziecie mogli dokładnie poznać i Monikę, i całą jej rodzinę. Telewizja Puls 2 , do zobaczenia! – dodaje.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anna Powierza (@aniapowierza)

Wszystko wskazuje na to, że Monika, to nie nowa partnerka Anny Powierzy, jak zdawałyby się sugerować pierwsze zdania jej wpisu, a postać, w którą wciela się w nowym serialu. Rozumiemy alternatywne sposoby autopromocji i próbę wzbudzenia zainteresowania za wszelką cenę, ale takie łączenie serialowej fikcji z prawdziwym życiem, wydaje się dość dziwnie. Oczywiście aktorce życzymy wielu sukcesów, bo przecież w ostatnich miesiącach przeżyła trudne chwile. Pożegnała wieloletniego przyjaciela i zarazem pracodawcę – Emiliana Kamińskiego, straciła pracę w teatrze Kamienica i jak donoszą portale plotkarskie i tabloidy rozstała się z wieloletnim partnerem i straciła dwa ukochane konie.

 

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij