Świat

Przewracali syna owiniętego folią spożywczą. Rodzice dostali nauczkę

Rodzice owinęli syna folią spożywczą, a następnie przewracali dziecko, niemogące uchronić się przed upadkiem. Wszystko nagrywali i swoją zabawę opublikowali na TikToku. Para dostała nauczkę za swoje zachowanie, a nieodpowiedzialny żart zainteresował opiekę społeczną.

Użytkowniczka TikToka opublikowała film, na którym wraz z mężem „bawią się” ze swoim dzieckiem. Pozytywne emocje towarzyszyły jedynie dorosłym, bowiem dziecko wygląda na przerażone i bliskie płaczu. Para owinęła syna folią spożywczą, a ojciec nosił go na rękach i przewracał na łóżku. Skrępowany chłopiec nie mógł uchronić się przed upadkiem.

Nagrania próżno szukać w serwisie, ponieważ został on usunięty przez samą autorkę. Jednak fragmenty filmu opublikowała inna użytkowniczka, która skomentowała zachowanie pary. Określiła je jako nadużycie władzy rodzicielskiej i wykorzystanie bezradności dziecka.

@auntkaren0 @savannahglembin how is this entertainment? #tdwhbwwh #karen #greenscreen #greenscreenvideo ♬ original sound – Auntkaren0

Materiał opublikowany na TikToku miał swoje konsekwencję. Matka chłopca nagrała kolejny film, na którym poinformowała, że opieka społeczna odebrała im dziecko.

Syn został na odebrany do czasu, dopóki odpowiednie służby nie ocenią czy nasz dom jest bezpieczny dla niego – przekazała.

Kobieta próbowała tłumaczyć się mówiąc, że była to „zabawna nauczka” dla syna za to, że „dostał się do piecyka i próbował włożyć widelec do gniazdka”.

Kilka dni później na jej profilu ukazał się kolejny film, na którym przekazała, że wraz z partnerem zostali oczyszczeni z zarzutów. Opieka społeczna uznając ich dom za bezpieczne miejsce, oddała im syna.

Wyciągnęliśmy lekcję z naszego postępowania. To był błąd, którego nigdy więcej nie popełnimy. Ten weekend był niezwykle traumatyczny dla naszej rodziny – przyznała kobieta.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay/screenshot TikTok

Polecane artykuły

0 0

Sejm wybrał Donalda Tuska na premiera

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij