Świat

Wyrzucił żonę za burtę. Rodzina ma usprawiedliwienie jego zachowania

Podczas rejsu promem przez Cieśninę Sundajską pewien mężczyzna wyrzucił swoją żonę za burtę. Wszystko uchwyciły kamery monitoringu. Jak udało się ustalić śledczym, sprawca niebezpiecznego incydentu cierpiał na zaburzenia psychiczne, a do wyrzucenia ukochanej miały go skłonić szepty, które słyszał. Rodzina mężczyzny zapewniła, że jest on w trakcie terapii.

Chwile grozy rozegrały się na promie płynącym z miasta Merak położonego na indonezyjskiej wyspie Jawa. Celem podróży była prowincja Lampung na Sumatrze. Rejs niczym nie odbiegałby od innych gdyby nie zachowanie jednego z pasażerów.

Kamery monitoringu zarejestrowały przechadzającą się po statku parę. W pewnym momencie mężczyzna zdejmuje kobiecie torbę, którą miała na ramieniu i bierze ją na ręce. Mąż niesie żonę w stronę barierek, a następnie wyrzuca ją za burtę. Zachowanie mężczyzny sprawiło, że wokół niego natychmiast zjawili się inni pasażerowie.

Na szczęście kobiecie nic się nie stało. Jak informują lokalne media, ubranie zaczepiło się o jedną z poręczy. Z pomocą świadków szczęśliwie wróciła na pokład.

„The Sun” informuje, że nikt nie zgłosił próby dokonania przestępstwa. Policja przekazała, że mąż kobiety, która została wyrzucona za burtę ma podejrzenie zaburzeń psychicznych. Do dokonania tego czynu miały go skłonić szepty, które słyszy.

Z kolei rodzina mężczyzny przekazała, że jest on w trakcie terapii.

Źródło: stefczyk.info/na podst.interia Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij