Rozrywka

Co za zbytek! Pies Piotra Rubika ma obrożę za 1,5 tys. złotych!

Czy zwierzakom powinno się kupować drogie gadżety? Jak widać gwiazdy nie mają z tym problemów. “Super Express” donosi, że słynny dyrygent Piotr Rubik pochwalił się niedawno zdjęciem swojego psa w “nowym wdzianku”. Chodzi o markową obrożę wartą ponad tysiąc złotych.

Właśnie tyle ma kosztować przepaska na szyję marki Prada, która zdobi kark pupila rodziny Rubików. Dodajmy też, że i sam zwierzak do najtańszych nie należał. Coogee, bo tak wabi się psina, to labradoodle – dość nowa rasa stworzona przez australijskich hodowców. W Polsce nie jest szczególnie popularna co sprawia, że i ceny rasowców są zawrotne i wahają się od 2500 do nawet 5000 złotych.

Nic dziwnego, że skoro tyle wydało się na zakup psa to i kupienie mu modnych gadżetów nie stanowi problemów. Dla wielu fanów Piotra Rubika, który opublikował zdjęcie w swoich social mediach to jednak zbytek. A podpis: “Coogee ubiera się u Prady” jest zwyczajnie pretensjonalny. Zresztą piesek dorobił się nawet własnego konta na Instagramie, co również wzbudziło drwiny wśród fanów. Podobnie jak zabranie zwierzątka do studia TVN.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Coogee (@coogee_the_dog)

Użytkownicy zwracają też uwagę na fakt, że po co wydawać takie środki na niepotrzebną rzecz, kiedy wokół jest tylu potrzebujących.

Zgadzacie się z tymi opiniami?

 

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij