Kraj

Pijana nauczycielka pilnowała dzieci. Policjanci zabrali jej butelkę z alkoholem

Szokujący incydent w Pucku. 55-letnia nauczycielka, która pilnowała dzieci w świetlicy, okazała się być kompletnie pijana.

W piątek ok. 14 20 dyżurny policji w Pucku otrzymał zgłoszenie o pijanej nauczyucielce. Tego dnia kobieta zajmowała się dziećmi w świetlicy w jednej ze szkół na terenie gminy. Pod jej opieką było dziewięć dzieci, w wieku od 4 do 7 lat.

Wysłany na miejsce patrol zauważył, że kobieta jest kompletnie pijana. Badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile alkoholu, pobrano jej też krew do dalszych badań. Policjanci znaleźli przy niej także butelkę z alkoholem.

Kobieta została odsunięta od prowadzenia zajęć. Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, czynności prowadzone są pod kątem narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Pijanej nauczycielce grozi pięć lat więzienia.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Polsat News Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij