Sport

Jest uznawana za najpiękniejszą piłkarkę na świecie. Dostała propozycję współpracy z portalem dla dorosłych

Alisha Lehmann bryluje nie tylko na boisku ale także w internecie. Uznawana jest za najpiękniejszą piłkarkę na świecie, a w mediach społecznościowych ma sporą liczbę fanów. Jej popularność i urodę chce wykorzystać właściciel pewnego portalu. Wiceprezes strony dla dorosłych złożył ofertę zawodniczce Aston Villa, w ramach której zaroiłaby 100 tys. dolarów.

Jej profil na Instagramie śledzi 12 mln użytkowników, a imponujące wyniki w mediach społecznościowych zostały dostrzeżone przez właściciela pewnego portalu. Jak informuje „The Mirror” Mike Ford wiceprezes strony dla dorosłych My.Club złożył piłkarce propozycję współpracy. Lehmann miałaby otrzymać w zamian 50 tys. dolarów, a drugie tyle zasiliłoby konto Szwajcarskiej Super Ligi Kobiet.

W ramach współpracy Szwajcarka miałaby publikować podobne zdjęcia do tych, które ukazują się na jej Instagramie. Oprócz tego Lehmann miałaby rozmawiać z klientami portalu.

Zawodniczka Aston Villi nie odniosła się jeszcze do tych doniesień i nie wiadomo jak będzie jej odpowiedź. Jednak w przeszłości nie podobało jej się to, że ludzie skupiali się bardziej na jej życiu prywatnym i tym co wrzuca do sieci, niż na jej umiejętnościach piłkarskich.

„Wiele osób widzi tylko tę część mojego życia, którą pokazuję na Instagramie. Nie interesuje ich to, jak gram w piłkę. Jestem tym rozczarowana, ponieważ każdego dnia ciężko pracuję. Trenuję codziennie i chcę być najlepszym zawodnikiem, jakim mogę być. Zawsze mówię, żeby ludzie przyszli na mecz i wtedy są zaskoczeni” – opowiadała w rozmowie z „The Times”.

Źródło: stefczyk.info/na podst.interiasport Autor: MS
Fot. wikimedia commons

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij