Rozrywka

Ten związek jest na ustach całej Polski. Magdalena Cielecka ma o 16 lat młodszego chłopaka!

Magdalena Cielecka to jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek średniego pokolenia. Przez lata związana była z Andrzejem Chyrą, a opisy ich relacji nie schodziły z portali plotkarskich i tabloidów, gdzie porównywano ich do Toma Cruisa i Nicole Kidman. Teraz aktorzy, którzy kawałek swojego życia spędzili razem, znowu spotkali się na planie. Jeżeli ktoś myśli, że stara miłość wybuchnie z nową mocą musi wiedzieć, że Magdalena Cielecka jest w szczęśliwym związku i to z dużo młodszym partnerem.

Serial Netfliksa “Dziewczyna i kosmonauta” to jedna z najchętniej oglądanych w Polsce premier platformy. Na planie możemy zobaczyć m.in. Cielecką i Chyrę, którzy po latach stanęli znowu twarzą w twarz. Kreacja stworzona przez Cielecką została bardzo ciepło przyjęta przez krytyków, a aktorka udowodniła, że mimo 51 lat na karku, wciąż jest ważną postacią polskiej kinematografii. Podobnie zresztą jak jej były partner 59-letni Chyra.  W annałach polskiego kina ma szanse zapisać się także jej nowa miłość – 37-letni  aktor Bartosz Gelner.

Znany m.in. z serialu Czas Honoru (występowała w nim również Magdalena Cielecka) czy nowego hitu Netfliksa “Sexify”. W niedawnej rozmowie z Szymonem Majewskim Gelner zdradził, jak udało mu się zauroczyć Cielecką.

– Dla mnie najważniejsza w relacji jest rozmowa. Przepływ świadomości między sobą albo wspólne zainteresowania. Możesz siedzieć z najpiękniejszą istotą naprzeciwko siebie, ale jak nie ma z nią, o czym rozmawiać, to nie wytrzymam. […] Ja z Magdą prawie cały czas rozmawiam. Oglądamy coś, potem mówimy o tym, wymieniamy nasze poglądy. […] Przed nami jeszcze dużo do przegadania, ale na razie tematy się nie kończą i to super. Muszę mieć sparing partnera. No ja się w ogóle dziwię, że Magda nie zwróciła na mnie uwagi dużo wcześniej, no bo przecież byliśmy już dużo wcześniej wspólnie na etacie. No i my się jakoś, tak wiesz, po prostu przecięliśmy i jakoś tak, to się wydarzyło. […] Zdarzyło mi się powiedzieć Magdzie: “słuchaj, jakbym nie był z tobą, to byłbym chyba z Michelle Pfeiffer” – wyznał u Majewskiego.

Czy uważacie, że Michelle Pfeiffer i Magda Cielecka są do siebie podobne?

 

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij