Rozrywka

Tadeusz Sznuk ujawnił jedną z największych tajemnic programu “1 z 10”. Wiadomo, co jest w torbach, które otrzymują uczestnicy

Pytanie, co znajduje się w eleganckich torbach, które na koniec odcinka otrzymują uczestnicy teleturnieju “1 z 10” od lat zaprząta głowy jego widzów. Teraz Tadeusz Sznuk, od samego początku prowadzący ulubiony telewizyjny turniej Polaków, postanowił w końcu zdradzić tę tajemnicę!

Podczas jednego z ostatnio emitowanych odcinków, Tadeusz Sznuk postanowił zamienić się z uczestnikami programu i sam zdecydował się odpowiedzieć na jedno z pytań, które jak powiedział, od dawna zadają mu widzowie: Jakie pamiątki otrzymują uczestnicy teleturnieju w torbach, które otrzymują po programie?

– Te pamiątki to, ponieważ państwo pytają ciągle, eleganckie zegarki – odpowiedział wielokrotny zwycięzca konkursów na najlepszego prowadzącego telewizyjny quiz.

Jednocześnie, wszystko wskazuje na to, że Sznuk, mimo sędziwego wieku, w lipcu skończy 80 lat, nie zamierza rozstawać się z programem i jeszcze przez kilka sezonów, o ile zdrowie pozwoli, cieszyć widzów swoją dociekliwością i elegancją.

 

Źródło: Autor:
Fot. TVP

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij