Kraj

Wiadomo, kto wystąpi na “Sylwestrze Marzeń”. Do Zakopanego znowu zjadą wielkie gwiazdy!

To już kolejny raz  Telewizja Polska organizuje wielki koncert z okazji powitania Nowego Roku w Zakopanem. “Sylwester Marzeń z Dwójką” od lat przyciąga na zakopiańską Rówień Krupową tysiące turystów i mieszkańców, a przed telewizory miliony telewidzów. Ogłoszono nazwiska gwiazd, które w tym roku będą śpiewać pod Giewontem.

Choć ze względu na trwającą wojnę na Ukrainie i kryzys wywołany przez imperialną politykę Putina, impreza ma być skromniejsza niż w ubiegłych latach, organizatorzy zadbali, by zimowej stolicy Polski pojawiły się znane gwiazdy. W tym roku, podobnie jak to miało miejsce podczas wcześniejszych edycji wydarzenia, kolejny raz postawiono na melanż stylów i gatunków. Dla młodszych widzów pragnących przede wszystkim dobrze potańczyć zaproszono Kubę Szmajkowskiego i Maję Hyży. Ciut starsi będą mogli bawić się przy lubianych od lat utworach zespołu Kombi oraz cieszyć się ekspresją wokalną takich “diw” polskiej estrady jak Justyna Steczkowska i Edyta Górniak.

Jest też coś dla osób, które od tego typu imprezy oczekują przede wszystkim niewyszukanej prostej w formie i przekazie muzyki. Gwiazdami wieczoru mają być dobrze znani i pamiętani pod Tatrami Kajra i Sławomir, legenda polskiego Disco Polo zespół Boys oraz niekoronowany król tego gatunku Zenek Martyniuk.

Jak donosi “Super Express”, ten ostatni chcę być przed sylwestrem w doskonałej formie – gazeta pisze, że sporo schudł i pragnie zafundować swoim fanom, świetną zabawę.

Czy tak się stanie, okaże się już 31 grudnia.

Kto wystąpi na “Sylwestrze Marzeń z Dwójką”? Lista potwierdzonych artystów:

Kajra i Sławomir
Justyna Steczkowska
Zenek Martyniuk
Kuba Szmajkowski
Maja Hyży
Kombi
Leon Myszkowski
Boys
Edyta Górniak

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij