Rozrywka

Kurdej-Szatan straciła pracę

Znana głównie z wulgarnego ataku na straż graniczną Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę. Program, który prowadziła, mało kto chciał oglądać.

W lipcu Zoom TV wprowadziła na antenę nowy program śniadaniowy, Poranny Rogal. Skupiał w sobie nowinki gospodarcze, kulturalne i plotki ze świata show-biznesu. Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał byli jedną z par, które go prowadziły. Pozostałe to Krzysztof Skiba i Jacek Kawalec, Sławomir i Kajra, Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilaszwili, siostry Zielińskie oraz Łukasz i Beata Rybarscy.

 

Poranny Rogal miał być konkurencją dla takich hitów jak Dzień Dobry TVN czy Pytanie na Śniadanie. Okazało się jednak, że mało kto chciał go oglądać. Początkowo przyciągał przed ekrany zaledwie 4 tysiące widzów, a od trzeciego tygodnia ich liczba wzrosła do 6,1 tysiąca. Stacja zdecydowała się więc, że zostanie zdjęty z anteny, ostatni odcinek wyemitowano 12 grudnia. Oznacza to, że Kurdej-Szatan znowu straciła pracę. Stacja nie wyklucza jednak, że ich program wróci w przyszłości.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Goniec.pl Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij