Publicystyka

34-osoby straciły życie w dziwnych okolicznościach. Mroczne tajemnice małego polskiego miasteczka

34 osoby, które straciły życie w dziwnych okolicznościach, zastraszeni mieszkańcy historycznego miasteczka, bierność lokalnej policji i prokuratury. W tle handel narkotykami. Jakie były okoliczności śmierci 19-letniego Jakuba, który według policji miał popełnić samobójstwo? Dlaczego ani policja ani prokuratura nie sprawdziły, czy do śmierci chłopaka mogły przyczynić się osoby trzecie?

Co działo się z kluczowymi dowodami w sprawie, takimi jak samochód zmarłego oraz kabel, na którym miał się powiesić? Jaką rolę w zacieraniu śladów mógł odegrać policjant z Golubia-Dobrzynia? Jak to możliwe, że na przestrzeni 4 lat kilku prokuratorów aż w 34 przypadkach nie wzięło udziału w oględzinach zwłok, mimo podejrzeń, że mogło tam dochodzić do przestępstw? Dlaczego prokuratorom z Golubia-Dobrzynia, którzy nie wykonywali podstawowych czynności przy nagłych zgonach, nie można postawić zarzutów karnych? Mroczne tajemnice małego miasteczka w „Magazynie śledczym Anity Gargas” w czwartek o 22:35 w TVP1.

ZWIASTUN:

Źródło: TVP/ Magazyn Śledczy Anity Gargas, Autor: TVP/ Magazyn Śledczy Anity Gargas,
Fot. TVP/ Magazyn Śledczy Anity Gargas,

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij