Świat

Nauczyciel pobił się z uczniem. Nagranie bójki trafiło do sieci

W internecie pojawiło się nagranie, na którym widać bójkę nauczyciela z uczniem. Incydent miał miejsce w gimnazjum w Saint Louis w stanie Missouri. Nie wiadomo co było powodem sprzeczki, ale nauczyciel został już zawieszony.

Do bójki z udziałem nauczyciela i ucznia gimnazjum miało dojść w poniedziałek, a nagranie z zajścia trafiło do sieci. Jak informuje dziennik „The Kansas City Star”, na nagraniu widać szarpaninę, która kończy się na podłodze. Następnie można zauważyć, że nauczyciel zadaje kilka ciosów, a uczeń chwyta go za włosy.

„Ten incydent został uchwycony w głęboko niepokojącym filmie, który krąży w wiadomościach i mediach społecznościowych” – komentuje sprawę kurator Joylynn Pruitt-Adams. W oświadczeniu zaadresowanym do rodziców, przekazała, że okręg szkolny Riverview Gardens nie toleruje przemocy i traktuje ją poważnie. Dodała, że okręg prowadzi jest w sprawie dochodzenie i współpracuje z lokalnymi władzami.

Jak informuje stacja „KTVI”, nauczyciel, który brał udział w bójce został zawieszony. Nie wiadomo, czy uczeń poniósł konsekwencje.

Źródło: stefczyk.info/na podst.interia Autor: MS
Fot. pixabay

Polecane artykuły

0 0

Sejm wybrał Donalda Tuska na premiera

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij