Kraj

Arek Milik już na wakacjach. Odpoczywa ze swoją nową partnerką

Nasi piłkarze w przeciwieństwie do Anglików, Argentyńczyków, Brazylijczyków, Chorwatów, Francuzów, Holendrów, Marokańczyków i Portugalczyków mają już za sobą zmagania w meczach Mistrzostw Świata i mogą odpoczywać na zasłużonych urlopach. Tym bardziej, że większość z lig, w których grają, wznowi rozgrywki po nowym roku. Ostatnio zdjęciami z wakacji pochwaliła się Anna Lewandowska, która odpoczywa z mężem w tropikach, a teraz urlopem pochwalił się Arek Milik i jego nowa dziewczyna.

Arek Milik, choć na mundialu nie zagrał we wszystkich spotkaniach, był wyróżniającą się postacią polskiej drużyny. Podczas mistrzostw dużo mówiło się też o zmianach, które zaszły w jego życiu. Jeszcze kilka lat temu związany był z Jessicą Ziółek, która towarzyszyła mu od początku sportowej kariery, teraz wiemy, że w marcu oświadczył się nowej wybrance – Agacie Sieramskiej i to właśnie z nią spędza urlop.

Jak można wywnioskować ze zdjęć para poleciała na Seszele. Wśród osób komentujących zdjęcia można zauważyć m.in. Marinę Szczęsną-Łuczenko, żonę reprezentacyjnego kolegi Arka, naszego bramkarza Macieja Szczęsnego. Marina oceniła, że Milikowie bawią się “MEGA”.

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Agata Sieramska (@agatycze)

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij