Świat

Myślała, że przygarnia bezdomnego kota. Okazało się, że miała dużo szczęścia

Kobieta w USA chciała przygarnąć bezdomne lub porzucone zwierzę, które zauważyła na poboczu drogi. Mieszkanka Kansas City była zdumiona, gdy próbowała pogłaskać nowego pupila. Okazało się, że wbrew jej przekonaniu nie był to kot.

Mieszkanka Kansas City w stanie Missouri miała wiele szczęścia po tym jak postanowiła przygarnąć – jak sądziła – kota. Wątpliwości pojawiły się, gdy chciała go pogłaskać, a zwierzę zaatakowała ją, gryząc w rękę. Wówczas kobieta zdecydowała się powiadomić odpowiednie służby.

Okazało się, że nie był to kot. Nieświadoma kobieta w rzeczywistości przygarnęła rysia. Miała dużo szczęścia, ponieważ atak dzikiego zwierzęcia mógł mieć znacznie poważniejsze konsekwencje.

Rzecznik Departamentu Policji Missouri przekazał, że kobieta nie wymagała pomocy medycznej. „Mała rada… Jeśli chcesz wziąć tego uroczego kociaka, żeby go pogłaskać, upewnij się najpierw, że to nie jest ryś rudy! One gryzą i drapią!” – napisano na Twitterze Departamentu Policji.

Źródło: stefczyk.info/na podst.o2.pl Autor: MS
Fot. pixabay

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij