Świat

„Genialny” pomysł rosyjskich złodziei. Chcieli obrabować bezgotówkowego bukmachera

W Kraju Krasnodarskim doszło do nietypowego napadu. Trzech bandytów wtargnęło do bukmachera, chcąc zrabować znajdujące się tam pieniądze. Wydawało się, że sprawcy są dobrze przygotowani i wyposażeni. Nie przewidzieli jednak najważniejszej rzeczy. Punkt, który chcieli okraść obsługuje jedynie płatności bezgotówkowe.

O sprawie pisze gazeta „Nowy Kubań”. Dziennikarze wskazują, że próba napadu na bukmachera w miejscowości Otradnaja w Kraju Krasnodarskim zakończyła się spektakularną porażką.

Wszystko zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Na nagraniu, na którym widnieje data 18 listopada, widać jak do punktu sprzedaży zakładów wchodzi trzech mężczyzn. Wszyscy mieli na głowie kominiarki, a jeden z nich był uzbrojony w broń długą. Złodzieje podeszli do kasy i zażądali wydania pieniędzy. Pracownik zakładu wytłumaczył im, że pieniędzy nie dostaną, ponieważ jego punkt przyjmuje wyłącznie płatności bezgotówkowe. Wtedy mężczyźni uciekli.

Policja nie zatrzymała jeszcze sprawców zdarzenia. „Prowadzone są działania operacyjno-rozpoznawcze mające na celu poszukiwanie i zatrzymanie przestępców” – poinformowała służba prasowa lokalnego MSW. Funkcjonariusze proszą o pomoc w ujęciu sprawców.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij