Rozrywka

Whoopi Goldberg odchodzi z Twittera. Co tak zdenerwowało hollywoodzką gwiazdę?

Słynna aktorka Whoopi Goldberg poinformowała, że opuszcza Twitter. Nie spodobały jej się pomysły Elona Muska.

Goldberg zdobyła sławę w połowie lat osiemdziesiątych swoją rolą w filmie Kolor Purpury, a ugruntowała swoją pozycję serią komedii Zakonnica w Przebraniu. Od 2007 roku współprowadzi talk show The View na antenie ABC. Nie ukrywa w nim swoich lewicowych poglądów.

W poniedziałek Goldberg poinformowała widzów, że odchodzi z Twittera. Wkrótce potem pożegnała się również z jego użytkownikami. W ostatnich tygodniach była bardzo mało aktywna na tej platformie, publikowała raz na kilka tygodni.

Goldberg wyjaśniła, że zdecydowała się na to, bo nie podobają jej się zmiany w moderacji, które proponuje Musk. Nowy właściciel Twittera krytykował ten portal za cenzurę i sugerował, że odblokuje konta, które zostały wcześniej zablokowane za rzekome łamanie regulaminu. Goldberg poinformowała, że nie podoba jej się to, że „pewne rodzaje poglądów” wrócą na tę platformę. Dodała, że w przyszłości być może zmieni zdanie.

Źródło: Stefczyk.info na podst. The Hill Autor: WM
Fot. Screen z Youtube

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij